Szenior üzleti elemző - értékpapír terület

Pozíciócsoport:
Informatikai
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Főiskola
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol
Kategória:

IT programozás, Fejlesztés

IT tanácsadó, Elemző, Auditor

*termékfejlesztés * szoftverfejlesztés és tesztelés * rendszerszervezés * SW projektvezetés * szoftver-architektúra tervezés * gépészeti és villamos tervezés * gyártástámogatás * minőségbiztosítás

MI VAGYUNK A BEKO

Cégünk az ausztriai BEKO Holding cégcsoport leányvállalata, amely közel 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával több, mint három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos területén.

HOL KÍNÁLUNK ÁLLÁSOKAT?

  • Ügyfeleink helyszínén
  • Belső Kompetencia Központjainkban

MIÉRT A BEKO?

Projektek közötti átjárhatóság * előrelépési lehetőségek * nagyfokú rugalmasság * home office lehetőség a projekt függvényében * 13. havi jutalom * stabilitás * emberközpontúság * képzések, tréningek * egyéni coaching * BEKO-díjak * folyamatos céges kommunikáció * nyereményjátékok * vállalati események

ELISMERÉSEINK

A képen szöveg, Betűtípus, embléma, Grafika láthatóAutomatikusan generált leírás

SZENIOR ÜZLETI ELEMZŐ – ÉRTÉKPAPÍR TERÜLET

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Banki értékpapír és kötvény terület elemzői feladatainak elvégzése
  • Termékek kezelése, egyeztetése, előírások beépítése a folyamatba, riportok és más kapcsolódó folyamatbéli dokumentumok és lépések végigkövetése
  • Részvétel a monitoring tevékenységben, rendszeres adatszolgáltatás bekérése, feldolgozása
  • Javaslatok elkészítése, felülvizsgálata
  • Együttműködés az IT területtel és vállalati kapcsolattartókkal az egyes ügyletek kialakításában és felülvizsgálatában
  • Döntésképes előterjesztés készítése a vállalati kapcsolattartókkal együttműködve

MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?

  • Ideális esetben legalább 5 éve dolgozol üzleti elemzői szerepkörben
  • Banki területen szereztél tapasztalatot preferáltan értékpapír, kötvény, részvény témakörökben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (pl. gazdasági, műszaki)
  • Angolul társalgási szinten kommunikálsz, mert az osztrák központ felé is riportálsz majd
  • Ha van SQL, riporting tudásod, mindenképpen előnyt jelent

MÉG TÖBB OK, HOGY A BEKO-HOZ CSATLAKOZZ:

  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 34 éves múlttal Magyarországon
  • Alapbér + személyre szabható Cafeteria br. 36.000 Ft/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai képzések szervezése egyéni igények alapján, soft skill és nyelvi képzések 😎
  • Egyéni coaching lehetőség belső coachunkkal
  • Rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények 🎈🎄
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • TOP dolgozó és BEKO BEST kitüntetések (külön díjazással)
  • Munkatárs ajánlási program: bruttó 600.000 Ft minden sikeres ajánlás után
  • Izgalmas projektfeladatok, lehetőség a fejlődésre, előrelépésre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest (13. kerület)
  • Home Office lehetőség 2-3 nap/hét

TUDJ MEG TÖBBET RÓLUNK:

DreamJ.obs