Beágyazottszoftver-tesztelő

Pozíciócsoport:
Informatikai
Karrierszint:
Gyakorlattal rendelkező
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Teljes munkaidő

A BEKO Engineering Kft. az osztrák BEKO Holding leányvállalata, mely Magyarország egyik vezető mérnöki és informatikai szolgáltatója.

Olyan hosszútávon gondolkodó munkahely vagyunk, amely 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos szakterületén.

Szolgáltatásainkat a belső Kompetencia Központjainkban és ügyfeleink helyszínén nyújtjuk.

Informatikai üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat budapesti irodánk állományába az alábbi területen:

Beágyazott Szoftvertesztelő

A pozícióról:

Autóipari környezetben kínálunk változatos, izgalmas és modern fejlesztési lehetőségeket.

Ha az alábbi technológiák közül van olyan, amelyikben szereztél már tapasztalatot, nagy valószínűséggel sikeres pályázója lehetsz a pozíciónak:

  • C, C++, Python
  • Labview, AutoSAR, Matlab, Simulink, Mikrocontrollerek, V-model, ASPICE

Munkakörnyezet:

  • Professzionális munkakörnyezet és eszközök, szakmai területek
  • Multinacionális ügyfelek, gyors ütemben fejlődő iparágakban futó projektek
  • A Low level szintű fejlesztéstől a modell alapú megoldásokig, újításokig terjedő lefedettség
  • Tipikusan microcontrolleres környezetek, vezérlőkomponensek és szenzorok Hw/Sw fejlesztése, algoritmusok kidolgozása, szoftvertesztelése
  • Automatizálási vagy egyéb tool fejlesztési lehetőségek, megoldások

Milyen feladatok várnak rád?

  • Beágyazott rendszerek, berendezések tesztelése
  • White box tesztelés a funkcionális specifikációk alapján
  • Test Case összeállítások elkészítése
  • Teszteredmények dokumentálása
  • Más tesztelői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése

Milyen háttérre lesz szükséged a feladatok elvégzéséhez?

  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség (min. BSc szintű műszaki végzettség)
  • Legalább 1-2 év tesztelési tapasztalat beágyazott környezetben
  • Angol nyelv aktív középfokú ismerete

Miért a BEKO?

  • Változatos és iparág-specifikus projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetősége a projekt függvényében
  • Lehetőség teljes remote munkavégzésre vállalatunk 3 telephelyéről (Budapest, Győr, Szombathely) vagy otthonról
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Vonzó kompenzációs csomag a végzettségtől és gyakorlattól függően (13. havi jutalom, béren kívüli juttatás, projektprémium, utazás/szállás támogatás)
  • 3 évtizedes vállalatunk stabilitása és biztonsága

Kollégáink miért szeretnek nálunk dolgozni? http://beko.hu/karrier/beko_csapat/

Munkavégzés helye: Budapest

Felkeltettük az érdeklődésed? Jelentkezz még ma magyar vagy angol nyelvű önéletrajzoddal!

BEKO Engineering Kft.

Recruiting | 1117 Budapest, Budafoki út 56. B épület 2. emelet

Tel.: +36/1/309 7608 | www.beko.hu

Loading…
Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat