Beágyazottszoftver-fejlesztő (junior/szenior)

Pozíciócsoport:
Informatikai
Munkavégzés helye:
Budapest
Teljes munkaidő
Nyelvismeret:
Középfok C - Angol

*termékfejlesztés * gépészeti és villamos tervezés * gyártástámogatás * szoftverfejlesztés és tesztelés *rendszerszervezés * SW projektvezetés * szoftver-architektúra tervezés * minőségbiztosítás

MI VAGYUNK A BEKO

Cégünk az ausztriai BEKO Holding cégcsoport leányvállalata, amely közel 130 IT és mérnök-szakember összefonódó tudásával több, mint három évtizede fejleszt innovatív megoldásokat az ipar számos területén.

HOL KÍNÁLUNK ÁLLÁSOKAT?

  • Ügyfeleink helyszínén
  • Belső Kompetencia Központjainkban

MIÉRT A BEKO?

Projektek közötti átjárhatóság * előrelépési lehetőségek *nagyfokú rugalmasság * home office lehetőség a projekt függvényében * 13. havi jutalom * stabilitás * emberközpontúság * képzések, tréningek * BEKO-díjak * folyamatos céges kommunikáció * nyereményjátékok * vállalati események

ELISMERÉSEINK

A képen szöveg, embléma, Betűtípus, kör látható

Automatikusan generált leírás

Beágyazottszoftver-fejlesztő (junior/szenior/team lead)

Juniortól szenior szintig várjuk a jelentkezéseket. Ha szenior vagy és kipróbálnád magad Team lead szerepkörben, jelentkezz!

A POZÍCIÓRÓL:

Autóipari/ járműipari környezetben kínálunk változatos, izgalmas és modern fejlesztési lehetőségeket, melyeket akár a Te tapasztalataidhoz és preferenciáidhoz tudunk igazítani.
 Különböző szenioritási szinten keresünk új kollégákat.

Projektek széles skálája megtalálható nálunk, mint:

  • ADAS rendszermegoldások VRTS (Vehicle Radar Test Systems) oldali szenzor funkció fejlesztéstámogatása (LiDAR, Radar, ECU területek)
  • Képalkotó, kamerás, vezetés támogató (ADAS) rendszerek fejlesztése
  • Kormányvezérlő SW komponenseinek fejlesztése
  • Body Computer fejlesztés különböző platformokon - Cooperative Intelligent transportation system (C-ITS) megoldások fejlesztése
  • V2X (Vehicle-to-Everything) járműkommunikációs szoftvercsomag fejlesztése

TECHNOLÓGIÁK, AMELYEKKEL TALÁLKOZHATSZ NÁLUNK:

  • C, C++, Python
  • Labview, AutoSAR, Matlab, Simulink, különböző mikrocontrollerek, V-model, ASPICE

MUNKAKÖRNYEZET:

  • Professzionális munkakörnyezet és eszközök, szakmai területek
  • Multinacionális ügyfelek, gyors ütemben fejlődő iparágakban futó projektek
  • A Low level szintű fejlesztéstől a modell alapú megoldásokig, újításokig terjedő lefedettség
  • Tipikusan mikrocontrolleres környezetek, vezérlőkomponensek és szenzorok HW/SW fejlesztése, algoritmusok kidolgozása, szoftvertesztelése
  • Automatizálási vagy egyéb tool fejlesztési lehetőségek, megoldások

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • SW implementálás és/vagy tesztelés beágyazott SW környezetben
  • Ügyfélkövetelmények alapján belső követelmény, architektúra és implementáció módosítása
  • Új funkciók implementálása, meglévők optimalizálása
  • Más fejlesztői és projekt csoportokkal történő együttműködés
  • Hatékony problémamegoldás és fejlesztési javaslatok
  • Specifikációk készítése, rendezése, frissítése

Csoportvezetőként pedig:

  • A szoftverfejlesztő csapatok összefogása, kollégák motiválása, értékelése
  • Rendszeres négyszemközti megbeszélések megtartása a beosztottakkal
  • A kollégák karrierjének tervezése

MILYEN HÁTTÉRRE LESZ SZÜKSÉGED?

  • Villamosmérnöki vagy informatikai végzettség (min. BSc szintű műszaki végzettség)
  • Legalább 2 év fejlesztési tapasztalat beágyazott környezetben
  • Angol nyelv legalább középfokú aktív ismerete
  • Agilis vagy más módszertan fejlesztő/tesztelő oldali alkalmazása
  • Analitikus szemlélet, szisztematikus gondolkodás, precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Bus rendszerek ismerete (CAN, LIN, FlexRay, I2C, SPI)
  • V-Model vagy egyéb SW fejlesztési vagy minőségbiztosítási módszertan ismerete
  • ISTQB vizsga
  • Verziókövető rendszer, change management rendszer ismerete
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Országosan bárhonnan végezhető / budapesti lokáció és home office lehetőség

  • Stabil, osztrák hátterű vállalat, idén 33 éves múlttal Magyarországon
  • Alapbér + br. 36.000 Cafeteria/hó + 13. havi juttatás
  • Szakmai, soft skill és nyelvi képzések egyéni igényekre szabva
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények (pl. karácsonyi rendezvény)
  • 5 évente jubileumi bónusz
  • Egyéni coaching lehetőség
  • TOP Dolgozó és BEKO Best kitüntetések minden évben (külön díjazással)
  • Izgalmas projektfeladatok, lehetőség a fejlődésre, előrelépésre

TUDJ MEG TÖBBET RÓLUNK:

DreamJ.obs